Sevgilinizden mi ? ayrıldınız. Aşkınıza karşılık bulamıyor musunuz ? İlişkileriniz hep mutsuzlukla mı ? bitiyor. Hiç kimse sizinle sevgili olmak istemiyor mu ? Evliliğinizde sorunlar mı ? yaşıyorsunuz. İlişkinizde sorunlar mı ? yaşıyorsunuz.
Birisinden hoşlanıyorsunuz ama nasıl ayarlayacağınızı bilmiyorsunuz ?
Hiç bir kıza açılamıyor musunuz ?
Hiç kız arkadaşınız yok mu ? Kızlarla konuşurken utangaçmısınız ?
İlişkilerinde ve sosyal hayatlarında yaşamak için zorlanan herkes : diledikleri zaman kendilerini tanıtan bir mail ile bana ulaşabilirler. Askerden yeni geldiğim için İlk 20 Müşterime yüzde elli indirimle danışmanlık hizmeti vereceğim. 2 Saatlik Seans ücretim : 200 TL dir.
İletişim : mirafetamin@gmail.com dur.
İyi aşklar.

13 Eylül 2012 Perşembe

Seks Yapan Kadınlar Güzelleşiyor

Nasıl mı?
Seks stresi önlüyor:
İyi bir cinsel hayatın, beyin için de yayarı çok fazla. Bunun nedeni ise beynn cinsel ilişki sırasında normalden çok daha fazla çalışıyor olması. Üstelik seksle birlikte başağrısı, stres gibi sorunlar da son buluyor. Yani, hem genç hem güzel kalmak hem de sağlınızı korumak için uzmanlar seksi öneriyor.
Düzenli seks mutluluk hormonu salgılıyor:
Seks sırasında kan basıncının artması, kasların çalışması ve mutluluk hormonunun aşırı derecede salgılanması kalıcı güzellikte önemli etkenler arasında. Haftada 3 kez seks yapan kadınlar, en az 10 yaş daha genç ve güzel görünüyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder